Contabil (COR-331302)

Tip job:
Full time
Nivel cariera:
Studii universitare de specialitate
Departament:
Contabilitate/Financiar
Salariu oferit:
negociabil, dupa interviu
Posturi disponibile:
1
Descriere post:

Asigura suportul necesar pentru activitatile administrative si contabile
Urmarire solduri banci, clienti, furnizori, mijloace fixe
Emitere dispozitii de plata, de incasare, plati bancare online/offline
Evidenta deconturilor
Registru de casa
Sortare si arhivare documente

Profil candidat:

Absolvent facultate contabilitate/finante banci
Experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara
Persoana onesta, responsabila, adaptabila, cu bune abilitati de relationare
Capacitate foarte buna de organizare si de respectare a termenelor limita
Cunostinte solide de operare calculator

Beneficii oferite:

Salariul motivant, acordat conform grilei interne, comunicat in urma interviului
Program de lucru 8 ore/zi, 40 ore/saptamana
Atmosfera de lucru placuta si dotari necesare realizarii sarcinii de munca
Posibilitatea de formare continua prin formatori acreditati