centre service autorizate

Pentru mai multe detalii (adresa exactă, harta google maps) dați clic pe numele centrului service.

Județ Localitate Centru service Tel E-mail
AG Maracineni Grebo 2003 0740003073 office@grebo.ro
AR Arad Kalman Oster 0744531858 service@koster.ro
B Bucuresti ProENERG S.A. 021.319.83.00 service@proenerg.com.ro
BH Oradea Motoutilaje 0734740286 service@bruma.ro
BT Botosani Linx Lmn 0749533959 service@linx-lmn.ro
BV Brasov Techno Pro 0268476652 vlad.dumitrache@scule.ro
BZ Mărăcineni Tehno 0744309558 service.tehno@yahoo.com
CJ Cluj-Napoca Monogram Com 0744805288 service@monogram.ro
CL Călărași Stefan Alex 0735199024 moro_aurel@yahoo.com
CT Constanta Expert Tools 0754226798 service@expert-tools.ro
CT Constanta Mpm Tehnic Serv 0721238288 service@mpmteh.ro
CT Constanta Protehnica 0241 690575 service@protehnica-utilaje.ro
GL Galati Instaltehnic Utilaje 0744386124 utilaje@instaltehnic.ro
HD Hunedoara CDA Camardu Prest Impex 0727228488 service@camardu.ro
IF Snagov Tehvorom Snagov 0724546955 tehvorom@yahoo.com
IS Iasi Eurotech 0745657783 service@eurotech-iasi.ro
IS Valea Lupului Expert Utilaj Invest 0766318324 expertutilajinvest@gmail.com
MM Baia Mare Nelmar Exim 0744503683 neludurus@gmail.com
NT Piatra Neamt Instalco Grup 0742142340 service@partenerulprofesionistilor.ro
NT Piatra-Neamț Tehno Hoby Impex 0722375424 alex.doroftei@tehnohoby.ro
PH Ploiesti Metatools 0747118112 service@metatools.ro
PH Ploiesti Tao Service 0724312723 marius_zycua@yahoo.com
SB Sibiu Smart Tools Sib 0733662884 service@stsib.ro
SB Sibiu Technokom Grup 0726.173.260 service@technokom.ro
SM Satu Mare Profi Tools 0723882393 service@profitools.ro
TM Timisoara Blue Sys Technologies 0743054603 service@bluesys.ro